A honor roll

Seniors

Daltin A. Ackerman, Brooks P. Anderson, Gabriela Armstrong, Emma Benson, Cayden Bisson-Dale, Hayden Boelter, Courtney A. Boller, Grace Bonfig, Cassidy Chaney, Dalton J. Ebnet, Jenna Elfering, Whitney Fink, Mirijana Ganley, Kendra Geatz, Elena Grove, Greta E. Harmala, Braden J. Holmes, Zachary J. Iverson, Jake Johnson, Cole Kaneski, Grant Kotaska, Sophia Labarre, Kenzie Lampi, Lachlan K. Larson, Sophie L. Littman, Macie J. Lohmiller, Madelynn M. Lundgren, Samantha Maciej, Blake Millner, Madeline J. Morrison, Naarah Neumann, Gavin Norring, Brodie Olson, Taylor Paulsen, Russell Pierzinski, Madeline Pluimer, Emma Ray, Mariah Rickard, Mariah A. Rubel, Elli B. Saxerud, Logun W. Schelander, Luke M. Schelander, Holly M. Schiessl, Jordan J. Schindel, Jenna M. Seeling, Ryan Seidl, Madeline M. Sherman, Mikyla M. Sundstrom, Thomas Taylor, Cloey Traxler, Megan Tschida, Rachel L. Voges, Kylie R. Wolkenhauer.

Juniors

Jack Benson, Kate Bolz-Andolshek, Kaia M. Brademan, Hannah Brown, Megan Buffington, Megan Bushman, Kyara Crowley, Brooklyn Dean, Corbin Devries-Flinck, Ashley Engholm, Bryce Fabian, Jackalyn Fox, Madison Fulton, Catherine Ganley, Rita Ganley, Phoebe Glenn, Garett Griffin, Connor Haberman, Logan Haberman, Tyler Hidde, Aryana Himle, Adler Hoagland, Lydia Hubbard, Ashley M. Huseby, September Jaekel, Ethan Johnson, Mikaela Jones, Derek Knutson, Erik Larsen, Bode Magnuson, David Maschhoff, Mackenzie E. Merta, Alexander Morgan, Marisa Mulholland, Chance Nelson, Ella Nies, John Nolan Jr., Hunter J. Nybakken, Vanessa Olson, Madeline Pederson, Tyler D. Peterson, Ella Pfeiffer, Mollie Pierson, Lydia Putnam, Autumn Reilly, Trevor Slaybaugh, Aiden Spizzo, Robert Stephens, Isabelle Tangen, Natalie K. Thorson, Justine Vance, An Hoa Vo, Mia Wolter, Collin Yahn.

Sophomores

Dawsin Ackerman, Mikayla Anderson, Olivia Armstrong, Quady Bernu, Keaton Brill, Carly Chaney, Hank A. Chiodi, Jessica Fabian, Elisa R. Flaws, Riley Fogarty, Jordan Gartner, Camille Haman, Nicholas Hankins, Ryan J. Harmala, Cooper Johnson, Emma G. Johnson, Hunter Johnson, Isabelle Johnston, Brittany Joyce, Julia L. Keiffer, Vanessa Kiefer, Nicholas Kotaska, Ella Krueger, Ashtin A. Lapka, Morgan Larock, Brooke Leffler, Faith Leffler, Wade Loeffler, Alexis A. Luzar, Steve Maschhoff, Hannah Mcmahon, Cruz Megazzini, Mitchell J. Morrison, Megan Muller, Brionna R. Mykkanen, Carolyn Nix, Ella Oelke, Micah Olson, Maya Orvis, Sonja J. Palmer, Alexis Peterson, Madeline A. Pettit, Madeline Ryan, Annika Schlagel, Chase Schwankl, Tyler S. Seeling, Taylor Sherack, Julia Stahnke, Hannah Taylor, Natalie Thrun, Ciera N. Wheeler, Cordaye Yetzer.

Freshmen

Rose M. Aldridge, Maria Bance, Levi Barnes, Brayden Bickford, Jaiden M. Biley, Lillian M. Blomer, Darby Boelter, Leo M. Bolz-Andolshek, Hattie Brawley-Woodwick, John Brennan, Christian Crutcher, Angelina M. Doughty, Amelia R. Dvorak, Heidi J. Dye, Brea Eckes, Matthew P. Foster, Brandt J. Gallaway, Kaitlyn Geschwill, Dana A. Hammer, Christopher Hankins, Josephine A. Harguth, Huck J. Heggerston, Amber V. Hidde, John R. Hilgers JR, Tristen Hoffard, Tyler Hushagen, Macy A. Jackson, Janey M. Janousek, Emmett W. Johnson, Grace M. Jordan, Erin Kempka, Gavin Kennen, Tabitha Kibwaa, Maxwell S. Krieger, Morgan K. Krieger, Kelbee L. Lampi, Eli Laposky, Avery C. Larson, Anne Lindholm, Grant T. Loge, Riggs Magnuson, Abigail Martin, Maci A. Martini, Ryker Maurer, Kaitlyn A. Millner, Zaida Morsch, Kade Mudgett, Payton Mudgett, Alyssa Nelson, Myra E. Neumann, Elysia Niemczycki, Carter J. Nolan, Sophia Nordby, Dane Peterson, Sophia Resch, Joselyn N. Rinio, Charles R. Schiessl, Parker F. Schott, Angelina M. Schultz, Logan Seitz, Katherine E. Stephens, Ethan Stohr, Micah Sullivan, Lucas Taylor, Caleb Toftness, Alexis Triebenbach, Quinn Trottier, Ashley N. Wallin, Martika Ward, Clay B. Wolf, Sawyer A. Zeidler.



B honor roll

Seniors

Tigerlily Bass, Ghage R. Berger, Landen Besler, Emily Brunkhorst, Hayden Cameron, Noah Crowley, River D. Curtis, Carter Embree, Anna L. Espeseth, Jacob P. Faacks, Ashley M. Foster, Allison Francis, Collin A. Friberg, Carter J. Fritz, Alexa A. Fyle, Dylan Galles, Maysa A. Glawe, Noah L. Gonsorowski, Hailey Halverson, Alexander Kempka, Alexander Korf, Samuel Moreland, Hannah R. Oelke, Joshua J. Pettit, Dawson L. Rickard, Lola A. Rysavy, Andrew J. Schiessl, Ethen Skjerven, Alison P. Sommerness, Kalea Utter, Sidney Veit, Megan Voges.

Juniors

Matthew M. Armstrong, Noah Barth, Kirstin Berg-Rice, Josephine Bittner, Maliah Carlson, Jack C. Chiodi, Caleb D. Davis, Sydney N. Dorion, Joseph Dotty, Lauren P. Elson, Talya R. Flen, Kailey Gerdes, Isaak Geroy, Abigail Gross, Laney Guttormson, William Hallbeck, Riley Henry, Logan Hill, Korey Jackson, Samantha Jackson, Sheena James, Rachel Kottschade, Braydon A. Lane, Will Larson, Maxx Laxen, Morgan Lueck, Jonah Lundgren, Ryan Monahan, Abigail Nelson, Kathryn Nelson, Christopher Nies, Benjamin Ouradnik, Elijah J. Thell, Cole Trottier, Dray Turner, Logan Wallin, Allyson Weldon, Megan M. Wynn.

Sophomores

Cyrus Bailey, Trinity Bailles, Sydney M. Balmer, Christopher Baumann, Aiden Birch, Mitchel J. Blaeser, Paige Blosberg, Layla Christopherson, Jesse Clausen, Braeden M. Davis, Morgan Eckes, Lydia Flategraff, Thomas Franz, Caleb Hill, Chase Jackson, Kiley Johnson, Riya Johnston, Kaydince M. Jordan, Elijah Jorgens, Keaton Kearney, Nicholas Klatt, Max J. Labarre, Chase L. Larson, Mataya Larson, Autumn Martin, Bretta Nelson, Ava G. Palmer, Henry A. Pederson, Elizabeth C. Peterson, Lauren Peterson, Cole Pollock, Joseph P. Rabe, Caleb Runksmeier, Samuel J. Rysavy, Jack A. Schindel, Isaac Seeker, Peyton Slack, Jakob T. Sundstrom, Karson S. Thurlow, Tristan Veit, Alexander Vrey, Marie B. Wallin, Sydnie Wgeishofski, Annika T. Wiczek, Emma L. Wolf.

Freshmen

Maveric K. Ackerman, Anthony Armstrong, Avery L. Bergstrom, Carter J. Besmehn, Ana Blank, Ruby Brinkman, Taevyn Brown, Nicholas Brunkhorst, Madelyn Buffington, Thomas J. Dorion, Isaac D. Fjeseth, Derek R. Fox, Lily J. Gilbertson, Emma Hines, Jace Howe, Andrea James, Jenna L. Kottschade, Cullen Kratochvil, Marissa A. Lawrence, Isabella Lee, Madison Lucas, Caden Nelson, Tyler D. Nybakken, Janessa C. Potocki, Alexandra Stattelman, Teagan Swenson, Georgie-Chanel Thompson, Griffin Thompson, Cyril L. Thull, Emily Traut, Mason Watt-Hitchler, Ethan Weik, Logan T. White, Garrett Wichner, Wolfgang Yetzer, Gabrielle M. Ziesemer.