The following Pine River-Backus students were named to the fourth quarter honor roll:

A honor roll

Seniors

Helen F. Alves, Ally R. Anderson, Hanna M. Bowen, Torry D. Hirschey, Joseph C. Merritt, Gabriell M. Rainwater, Emma L. Templeton, Mercedes L. Tilbury, Nathaniel E. Wosmek.

Juniors

Emma Barchus, Madison M. Burnard, Stella M. Canales, Talon Crawford, Jordan A. Cunningham, George T. Davidson, Anna K. Felthous, Sidney J. Lodge, Hannah Nordlund, Anthony M. Taray, Cynthia L. Tennier , Kansas Tilbury, Ethan Tulenchik.

Sophomores

Molly A. Adkins, Olivia K. Adkins, Brandon Bowen, Emma Cincoski, Tyler M. Ford , Alyssa M. Gravelle, Tessily B. Gregory, Rylie Hirschey, Hailey M. Jacobsen, Cylee Kelsey, Annabelle K. Knapp, Kyosuke C. Marcum, Halle J. Milham, Hanna D. Milham, Rylee Norman, Nolan Olivier, Brianna Schmid, Avery Trout, Ryan E. Tuchtenhagen, Gavin Wosmek.

Freshmen

Chloe E. Andrus, Chloe J. Beavers, Tiara J. Crannell, Rausie J. Cummings, Claire E. Dahl, Katherine Gravelle, Emily M. Hanneken, Morgan L. Hirchert, Jake R. Mills, Liam W. Peterson, Haley K. Smude, Alivia A. Tima, Sage M. Villnow, Randall Yost.

Eighth grade

Hannah Barchus, Ashlee V. Crawford, Emily A. Holtti, Corbin C. Knapp, Brandon W. Lawrence, James T. Maine, Barron Milham, Burke A. Netland, Jacob W. Schnoor, Rian M. Struss, Lexie D. Trout, Irvin Tulenchik, Ramsey I. Tulenchik, Miqaella G. Williams.

Seventh grade

Maranda J. Altepeter, Abigail R. Bluntson, Genevieve E. Crimmins, Alaura D. Dahl, Camryn Good, Brianna R. Hanneken, Sydney Hoopman, Madison M. Hopkins, Maegan E. Irish, Aiden M. Karnis, Madelyn A. Knapp, Anneka Lindquist, Brady A. Ruhl, Averie Sawyer, Brandon D. Schmid, Ashley Shamp, Julia R. Shogren, Elizabeth Tilbury, Kyana Vondal-Parsons, Raina E. Vredenburg, Kassiah J. Wattenhofer.

B honor roll

Seniors

Madison A. Abraham, Richard J. Grundtner, Autumn M. Hines, Shayna M. Moore, Paetyn M. Naffziger, Jada L. Olivier, Madisyn M. Pederson, Alyssa L. Quinn, Suzanne J. Redding.

Juniors

Trevor M. Birr, Sarah P. Carey, Keenan Dahl , Zoe DeSanto , Joshua B. Ellestad, Shawn E. Gard, Katherine M. Hanneken, Sara Johnson, Yuliana J. Krecklau, Mathias D. Lechner, Tyanna L. LeFebvre, Romona B. Siapo, Triston T. Siltman.

Sophomores

Ceyara M. Brand, Danielle Burgoyne , Ryan K. Erickson, Evan D. Fenstermaker, Andrew N. Hoplin, Jaime Johnson, Nicole T. Johnson, Kalli C. King, Averie Kordiak, Andrea Leyk, Trevor Redding, Benjamin J. Sundlie, Tyler Toavs, Malachi Wipper , Laura Witt.

Freshmen

Mara C. Adams, Amber Bowen, Brady C. Bristow, Shailyn R. Butricks, Owen A. Carlson, Chawna M. Cusey, Fay E. Doucette, Michaela L. Holm, Chayse A. Huston , Lauren R. Penkhus, Lauren D. Peterson, Caleb C. Ruhl, Logan Sawyer, Abby Schaefer , Bryce J. Tennier, Dylan Wheeler.

Eighth grade

Cole Burrell, Leah M. Crannell, Sophia DeLong, Emily L. Godfrey, Jared J. Hamilton, Will G. Hanson, Emma K. Maine, Logan W. Nagel, Alexander G. Newman , Cecelia M. Norman, Hunter A. Norman, Evan G. Richter, Mikayla R. Seibert, Carson J. Travis, Cate M. Travis, Trey N. Tuchtenhagen, Alexandria Yost, Joseph M. Zaczkowski.

Seventh grade

Chance R. Abraham, Olivia R. Anderson, James B. Cummings, Austin J. DeGrote, Hannah R. Gordon, Caden R. Hamilton, Tayten Mick, Silas J. Miller, Lilah M. Nagel, Nathan Nations, Abby J. Robison, Ryanne Schultz, Alexa J. Tuchtenhagen, Alyssa Wheeler, Mikyla J. Wynn.